Zájezdy s CK - informace
Zájezdy s CK
Cestování hotelbusem   Úvod Zájezdy Informace Rezervace O nás Kontakt
trolltunga norsko
Trolltunga - Norsko
Pulpit Rock - Preikestolen
Kazatelna - Norsko
Zájezdy s horským průvodcem
S horským průvodcem
Zájezdy Matterhorn - Zermatt
Magický Matterhorn - Zermatt
Zájezdy s lyžařským instruktorem
S lyžařským instruktorem

Zájezdy - Informace

Cestovní kancelář Ing.Petr Till se specializuje na zájezdy do NORSKA. V zimních měsících pak do vyhlášených lyžařských středisek jako je Zermatt ve Švýcarsku, Sölden a Zillertal v Rakousku.
Tato střediska se nachází ve vysokých nadmořských výškách nad 3.000m čímž je zaručeno dostatečné množství a kvalita sněhu.
V meziobdobí pak organizujeme zájezdy do Dolomit, na Dachstein ... s důrazem na horskou turistiku a via ferrata výstupy.

Často kladené otázky

Rezervace zájezdu
Vyplňte online rezervaci na zájezd. Po obdržení Vaší rezervace Vám bude potvrzen termín, počet účastníků a cena a zároveň zaslána smlouva k podpisu. Zároveň budete vyzváni k zaplacení zálohy, kterou je nutno zaplatit ve stanoveném termínu abychom Vám místo na zájezdu rezervovali. Doplatek ceny zájezdu je nutné uhradit v termínu dle smlouvy.

Pojištění
Pojištění léčebných výloh v zahraničí pro sport není zahrnuto v ceně a každý účastník je povinen se sám pojistit na daný typ zájezdu. Cena pojištění pro vysokohorskou turistiku, lyžování nebo via ferrata se pohybuje okolo 30,- Kč na osobu a den. V podrobných pokynech pro daný zájezd naleznete veškeré informace týkající se nejvhodnějšího pojištění.

Odjezdová místa
Přijedeme pro Vás až do místa Vašeho bydliště v závislosti na složení skupinky a cílové destinaci. Vyjíždíme z Prahy a další možná nástupní místa jsou Brno, Olomouc nebo Ostrava.

Pro koho je zájezd určen?
Naše zájezdy jsou určeny těm, kteří preferují individuální přístup ke klientovy a profesionalitu nejen v oblasti zajištění zájezdu po organizační stránce ale i profesionalitu a přístup průvodce.

Jaké oblečení potřebuji do Norska?
V Norsku je všeobecně chladněji, více prší a fouká vítr.
Pro tyto účely se nejlépe hodí vrstvy, tedy funkční prádlo, mikina z polarteku a vrchní vrstva nejlépe Goretex. Samozřejmostí je dobrá pláštěnka.
Obuv volíme nadkotníkovou. Více informací

Jaké povinné vybavení potřebuji na ferraty?
Na ferraty je nutno se dobře vybavit. Podrobné informace k povinnému vybavení jsme pro Vás připravily v odkazu vybavení na ferraty.

Zájezdy na míru
Jsme zkušení cestovatelé a jsme schopni Vám připravit zájezd na míru za velmi příznivých finančních podmínek.


Ing.Petr Till - horský průvodce, CSA 10, 710 00 Ostrava Tel.  +420-602 527 391 pruvodce©petrtill.com
via ferrata cortina dolomity