Hotelbus zájezdy
Cestování hotelbusem   Úvod Zájezdy Informace Rezervace O nás Kontakt
zájezdy obytným autem
Komfortně hotelbusem
zájezdy pro malé skupiny
Ubytování v hotelbusu
zájezdy na míru
Cestování hotelbusem
Cestování hotelbusem
Luxusní cestování a parkování
Zájezd hotelbusem
Parkování v přírodě
Plná penze na zájezdu
Plná penze na zájezdu
Odpočinek v hotelbusu
Odpočinek v hotelbusu
Hotelbusem v USA
Hotelbusem v Californii
Hotelbusem na Aljašce
Hotelbusem na Aljašce
Zajištění motocrosového teamu ČR v USA
Hotelbusem v USA - zajištění národního motocrossového teamu ČR
Hotelbusem s horským průvodcem
Zájezdy s horským průvodcem

Zájezdy hotelbusem

Cestování s plně vybaveným hotelbusem s CK Petr Till ve velmi malých skupinkách pro 4-5 osob má oproti klasickým zájezdům své nesporné výhody.

Náš hotelbus je doslova pojízdný apartmán nebo hotel, vybavený koupelnou se sprchovým koutem a WC s dostatečnou zásobou pitné vody, plnohodnotnou kuchyní a oddělenými ložnicemi.
S takto vybaveným hotelbusem jsme nezávislý na ubytování, neboť si vše vezeme s sebou a podle potřeby doplňujeme pouze pohonné hmoty a pitnou vodu.

Vzhledem k velikosti hotelbusu jsme schopni navštívit místa, která jsou pro autobusy nepřístupná a na mnohých si vychutnat kávu, čaj nebo si dát i lehkou svačinu či obět a poznat danou zemi tak trochu jinak.
To vše je umocněno výběrem místa na večeři a přespání, které může mít doslova romantický charakter, někdy i s nečekanou návštěvou sobů, losů či medvědů na Aljašce nebo v USA...

Velkou výhodou našich zájezdů hotelbusem je bezesporu velikost skupiny. Ta nám umožňuje pružnou změnu nebo doplnění programu v závislosti na počasí a náladě skupiny.
Individuální přístup ke každému ve skupině, zajišťuje zkušený a kvalifikovaný horský průvodce MŠMT ČR s kvalifikací ”Průvodcovská činnost horká”, který zároveň dbá na bezpečnost skupiny zejména na turistických výšlapech v horách a via ferrata.

Součástí komfortu během celého zájezdu je podávání plné penze, kterou připravujeme z dovezených a nebo na místě zakoupených potravin.

Krátce řečeno, snažíme se o to abychom Vám poskytly maximální komfort, zážitek a bezpečnost na našich zájezdech hotebusem a pokud možno bez kompromisů.

Výhody cestování hotelbusem

  • Velmi malé skupinky 4-5 osob.
  • Plně vybavený hotelbus s koupelnou, WC, kuchyní a ložnicemi.
  • Individuální přístup zkušeného a kvalifikovaného horského průvodce.
  • Velká flexibilita a pružnost změny nebo doplnění programu.
  • Odpadá časté vybalení a zbalení zavazadel.
  • Zájezd bez časových ztrát.
  • S hotelbusem se dostaneme do míst, kde autobusy neprojedou.
  • Možnost parkování a spaní v přírodě na odlehlých romantických místech.
  • Komfort při jízdě a zastávkách s občerstvením.
  • Nejezdíme přes noc.
obývací prostor hotelbusu

Obývací prostor hotelbusu pro 4 osoby na sezení a jízdu. Tento prostor je možno využít i ke spaní pro 2 menší osoby po rozložení. Sedací prostor zároveň slouží i jako jídelna při jízdě, přestávkách a nepřízni počasí.

koupelna obytného auta

Samostatná koupelna s umyvadlem a WC hotelbusu poskytuje pohodlí nejen při přepravě ale i zastávkách a v průběhu zájezdu pokud nejsme ubytováni v kempu.

kuchyň obytného auta

Pohled na kuchyňskou linku s dřezem a za ním velká lednice s mrazícím boxem s kombinovaným provozem na propan-butan, 12V a nebo 220V.

Hotelbus ložnice

První oddělená ložnice hotelbusu se nachází nad prostorem garáže v zádi vozu a poskytuje dostatek prostoru a komfortu pro 2 osoby.

druhá ložnice obytného auta

Druhá oddělená ložnice hotelbusu se nachází nad prostorem řidičovy kabiny a taktéž poskytuje dostatek prostoru a komfortu pro 2 osoby.

Ing.Petr Till - Cestovní kancelář, CSA 10, 710 00 Ostrava Tel.  +420-602 527 391 pruvodce©petrtill.com
Hotelbus